مجله زندگی

آغار مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۰ از ۱۷ خرداد

آغار مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۰ از ۱۷ خرداد

ساعد نیوز:دانشگاه تربیت مدرس جزییات مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۰ (مصاحبه)، زمان ثبت نام اینترنتی و همچنین بازه زمانی مصاحبه را اعلام کرد.

آغار مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۰ از ۱۷ خرداد

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از مهر، جزییات ثبت نام، ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ در دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

زمان ثبت نام الکترونیکی از ۳۱ اردیبهشت تا ۴ خردادماه خواهد بود که داوطلبان باید در این فاصله زمانی براساس راهنمای مندرج در اطلاعیه شماره ۲، نحوه ثبت نام در سامانه دانشگاه، ثبت نام الکترونیکی خود را انجام دهند.

با توجه به شرایط خاص جامعه به دلیل شیوع کووید ۱۹، مرحله دوم آزمون دکتری به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد که الزام است داوطلبان آمادگی و برنامه ریزی کامل برای شرکت در جلسات مجازی مصاحبه، در بازه زمانی ۱۷ الی ۳۱ خردادماه سال ۱۴۰۰ را داشته باشند.

داوطلبان در روز مصاحبه حتما امکانات مورد نیاز تماس مجازی شامل سیستم رایانه ای دارای دوربین، اسپیکر و میکروفون قوی و خط اینترنتی پرسرعت در اختیار داشته باشند.

تاکید می شود داوطلب کلیه مدارک شناسایی اعم از کارت ملی و شناسنامه و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سیستم جامع دانشگاهی گلستان را در روز برگزاری مصاحبه در دسترس خود داشته باشد تا در صورت درخواست هیات مصاحبه کننده به ایمیل ایشان ارسال کنند.

جزئیات زمانی (ترتیب الفبایی تماس با داوطلب) و نحوه برگزاری (آدرس فضای مجازی) متعاقبا تا ۱۱ خرداد از طریق اطلاعیه شماره ۳ در بخش آموزش وبگاه دانشگاه منتشر خواهد شد.

اطلاعیه شماره ٢ دانشگاه تربیت مدرس در خصوص جزییات شرکت در مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی ۱۴۰۰ در این فایل ( اینجا ) قابل ملاحظه است.

منبع

آغار مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۰ از ۱۷ خرداد
saednews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا