مجله زندگی

بیوگرافی علیرضا پوراستاد + اطلاعات زندگی شخصی و دانلود آهنگ های محبوب خواننده خوش صدا

بیوگرافی علیرضا پوراستاد + اطلاعات زندگی شخصی و دانلود آهنگ های محبوب خواننده خوش صدا

بیوگرافی علیرضا پوراستاد خواننده جوان و یکی از پدیده های سال 1399 است. می توان گفت بیشتر آهنگ های او بسیار شنیده شدند و آهنگ از یاد من، معروف ترین اثر این

بیوگرافی علیرضا پوراستاد + اطلاعات زندگی شخصی و دانلود آهنگ های محبوب خواننده خوش صدا

بیوگرافی علیرضا پوراستاد خواننده جوان و یکی از پدیده های سال 1399 است. می توان گفت بیشتر آهنگ های او بسیار شنیده شدند و آهنگ از یاد من، معروف ترین اثر این خواننده خوش صدا است. در ادامه بیوگرافی این خواننده را آماده کرده ایم.

علاقه علیرضا پوراستاد به خوانندگی از سنین کودکی و دوران پیش دبستان شروع شد و در مدرسه در رشته قرائت، اذان و تواشیح رتبه های برتر را کسب می کرد.

عشق و علاقه او محدود به قرائت قرآن نشد. پیش از آن هم تصنیف های قدیمی را در میان اعضای خانواده و فامیل اجرا می کرد که با تحسین روبرو می شد. او آواز و تصانیف را با محمدرضا ارشدی شروع کرد و در کنار آواز، ساز تنبک را هم آموخت.

علیرضا پوراستاد

در سنین نوجونی ردیف استاد مهرتاش  قوامی را در محضر آقای ابراهیم ذوالقدر و استاد محسن چراغچی و محمد صدری آموخت. ردیف و شیوه آوازی استاد طاهرزاده و مکتب تهران را زیر نظر مهیار شادروان آموخت.

علیرضا پوراستاد

او دوران دانشجویی خود را در شهر اصفهان گذراند و همین باعث شد که فرصتی برای او پیش آید که در خدمت اساتید بزرگ مکتب آوازی اصفهان به خصوص رضا طباطبایی برسد و با ظرایف و اصول این شیوه هم آشنا شود.

علیرضا پوراستاد

عشق و علاقه بی حد او به موسیقی باعث شد که در کنار آواز خواندن و خوانندگی، ساز سه تار را از حسن پور در اصفهان و نیما فریدونی در تهران بیاموزد.

او که از دوران نوجوانی به شدت به استاد محمدرضا لطفی علاقه داشت توانست شاگرد ایشان شود و در محضر ایشان 3 سال، اصول و مبانی ردیف و آواز را فرا گیرد.

سپس برای تکمیل تجربیات خود نزد استاد اکبر گلپایگانی، علی جهاندار و پویان بیگلر رفت تا بتواند بر دانش موسیق خود اضافه کند.

مطلب پیشنهادی: بیوگرافی رضا بهرام و همسرش + زندگی هنری و شخصی این خواننده پاپ و عکس های او و همسرش

علیرضا پوراستاد

در سال 1390 در طی یک اتفاق ناگوار، حنجره او دچار عارضه شد و صدایش را برای مدتی طولانی از دست داد و مجبور شد سکوت کند.

این اتفاق باعص شد که او در مورد مشکلات حنجره تحقیق و تفحص کند و در مورد آسیب های صوتی مطالعه کرد که همین تحقیقات او باعث ادامه فعالیت حرفه ای او در زمینه خوانندگی و آواز شد. او همان زمان مطالعات بررسی ها که در متد صداسازی راجر لاو را شروع کرد.

او در این مورد می گوید:

من در ابتدای این مسیر، از کمک‌های خانم دکتر خدامی بهره گرفتم و پس از آن برای تکمیل تحقیقاتم به پژوهش و بررسی در متدهای صداسازی روز دنیا از جمله ساتالوف، برت منینگ، چاک گیلمور و کن تامپلین رفتم تا بتوانم با توجه به تفاوت‌های کلامی و جایگاه ادای حروف و لحن در زبان فارسی، به یک متد جدید برای صداسازی در آواز ایرانی دست پیدا کنم.

من اکنون سرپرست تیم صداسازی مرکز ووکولوژی ایران(مرکز تخصصی آسیب شناسی و سلامت حنجره) هستم.

مشکلی که برای من در سال ۹۰ پیش آمد باعث شد تا به آموزش صحیح و هدفمندِ صداسازی و خوانندگی ایرانی، که تا پیش از این محجور مانده بود، بپردازم و این دغدغه را با برگزاری جلسات متعدد آموزشی، سمینارهای پژوهشی و همچنین راه اندازی این وبسایت و ارائه مطالب علمی پیرامون مشکلات خوانندگان، مرتفع کنم.

علیرضا پوراستاد

هنوز هیچ گونه اطلاعاتی از مجرد و یا متاهل بودن این خواننده منتشر نشده است.

در ادامه معروف ترین آهنگ های این خواننده خوش صدا را برای دانلود آماده کرده ایم.

دانلود آهنگ علیرضا پور استاد از یاد من

دانلود Download

از یاد من برو بی تابمدیگر قدم نزن در خوابم

بیا و با خودت ببر امشب یادت رابیا بگیر عذاب این عشق و عادت را

از یاد من برو خسته ام برمدلگیرمچیزی نمی شود بی تو من فقطمی میرمکسى به یاد من نیفتادنمیرسى به دادم اى داد

زمان از عشق تو مرا عقب کشیدهغمت به گوشه گوشه ی دلم رسیدهببر هرآنچه از تو دارممرا به حال خود رها نکردی و منترا در این عذاب تلخ بی تو بودنبه حال خود نمی گذارم

از یاد من برو خسته ام برودلگیرمچیزی نمی شود بی تو من فقطمی میرمکسى به یاد من نیفتادنمیرسى به دادم اى داد

دانلود آهنگ علیرضا پور استاد پریشانی

دانلود Download

تماشا نکن حال تنهاییم را ببر با خودت کل داراییم رامردد نشو رفتن اما ندارم تماشا نکن غم تماشا نداردتماشا نکن غم تماشا نداردای آه طولانی من حال پریشانی من در دل طوفانی من باران گرفتیطاقت ناچیز مرا گریه ی یکریز مرا صبر غم انگیز مرا آسان گرفتی

شبی خاطراتت به جان من افتاد مرا با غمت این چنین روبرو روبرو کردمن عاشق نبودم که زیبایی تو وجود مرا ناگهان زیرو رو زیرو رو کردمن ابرم که تو رفتی که باران ببارد نبود تو من را به شب میسپاردبرای منو عشق دلت جا ندارد تماشا نکن غم تماشا نداردای آه طولانی من حال پریشانی من در دل طوفانی من باران گرفتیطاقت ناچیز مرا گریه ی یکریز مرا صبر غم انگیز مرا آسان گرفتی

تماشا نکن حال تنهاییم را ببر با خودت کل داراییم را مردد نشو رفتن اما ندارم تماشا نکن غم تماشا ندارد

مطلب قبلی

نحوه انتخاب بهترین رنگ برای آرایش چشم + انتخاب آرایش جذاب هماهنگ رنگ چشم

منبع

بیوگرافی علیرضا پوراستاد + اطلاعات زندگی شخصی و دانلود آهنگ های محبوب خواننده خوش صدا
www.topnaz.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا