بیوگرافی بازیگران سریال نیسان آبی - Garishga.IR
زندگی

بیوگرافی بازیگران سریال نیسان آبی

بیوگرافی بازیگران سریال نیسان آبی

سریال نیسان آبی هر چهارشنبه از پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد.

بیوگرافی بازیگران سریال نیسان آبی

به گزارش شمانیوز: سریال نیسان آبی از چهارشنبه ۲۸ مهر از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود. سریال نیسان آبی تازه‌ترین سریال کمدی فیلیمو است که به کارگردانی منوچهر هادی آماده نمایش است. سریال نیسان آبی ترکیب متفاوتی از بازیگران کمدی و جدی را در خود جای داده است.

می‌خواهید از داستان سریال نیسان آبی در فیلیمو سردربیاورید؟ پس باید بدانید که قصه نیسان آبی با عشق جمشید آغاز می‌شود، البته نه از آن عشق‌های معمول و مرسوم؛ او عاشق نیسان آبی است و دل‌بستگی عمیقی به آن دارد. همین دل‌بستگی هم موتور محرک سریال در قسمت‌های ابتدایی است که طبیعتا بر معرفی کاراکترها و شخصیت‌ها متمرکز است. جمشید و رضا دوستانی قدیمی هستند که بخش عمده‌ای از ماجراهای سریال نیسان آبی در دنیای مشترک و مرتبط با روابط دوستانه آن‌ها شکل می‌گیرد.

حال خوب؛ این خلاصه‌ترین دلیلی است که می‌توان در این روزهای بمباران خبرهای بد و تلخ، برای تماشای سریالی از جنس نیسان آبی ارائه کرد. سریالی که بعد از مدت‌ها طنزی متفاوت را پیش روی مخاطبان شبکه نمایش خانگی قرار خواهد داد. نیسان آبی همچون بخشی از تجربه‌های سینمایی منوچهر هادی، مبتنی‌بر طنز موقعیت است و به همین دلیل کمتر شاهد شوخی‌های کلامی که بعضاً پاشنه آشیل آثار طنز در سال‌های اخیر بوده‌‌اند، در این مجموعه هستیم.

سریال نیسان آبی

سریال کمدی «نیسان آبی»، به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌ کنندگی احسان ظلی‌ پور، از ۲۸ مهر، روزهای چهارشنبه هر هفته، به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد.

در آستانه پخش «نیسان آبی»، پوستر این سریال هم که به دست عرفان بهکار طراحی شده است، رونمایی شد.«نیسان آبی» را سعید دولتخانی و سعید هوشیار، بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته کمیل روحانی، به نگارش درآورده‌اند.

حسین یاری، یکتا ناصر، بهناز جعفری، مهران غفوریان، جمشید هاشم‌ پور، علیرضا خمسه، سحر قریشی، گیتی قاسمی، ایمان صفا، بهشاد شریفیان، سیروس همتی، غلامرضا نیکخواه، حسام نواب‌ صفوی، یوسف صیادی، آرش ظلی‌پور، صفر کشکولی، علی مهربان، نیکی میربها، سانای امیرآبادی، آرین محمودی، سبحان هادی، طاها عبداللهی، رزا بیات، بهزاد رحیم‌خانی و رضا بنفشه‌خواه، بازیگران این سریال کمدی هستند.

سریال نیسان آبی

زمان دقیق پخش سریال نیسان آبی: چهارشنبه ۲۸ مهرماه، هر هفته از نمایش خانگی

منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس متولد ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران است. دوران دبیرستان در رشته الکترونیک تحصیل کرد. پس از اخذ دیپلم در سال ۱۳۶۳ با بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات پا به عرصه هنر گذاشت.

سال ۱۳۸۵ با ساخت فیلم تلاطم کارگردانی را تجربه کرد. تله فیلم های آخرین روز ماه/ تصادف/ فرصت های فردا و کوچهٔ محجوب علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه نویسی را نیز تجربه کرد. او در ۲۰ اسفند سال ۱۳۹۴ با یکتا ناصر ازدواج کرد که حاصلش یک فرزند دختر به نام سوفیا است.

از جمله سوابق هنری وی می توان به کارگردانی فیلم هایی نظیر “قرنطینه”(۱۳۸۶)،“یکی می خواد باهات حرف بزنه”(۱۳۹۰)، اشاره کرد.

سریال نیسان آبی

امیر جعفری

یکتا ناصر

سعید آقاخانی

بهناز جعفری

مهران غفوریان

سیروس همتی

اسدالله یکتا

سریال نیسان آبی را منوچهر هادی کارگردانی کرده و تهیه‌کنندگی آن را هم احسان ظلی‌پور برعهده داشته است. فیلمنامه را سعید دولتخانی و سعید هوشیار بر اساس فیلمنامه سینمایی نیسان آبی نوشته کمیل روحانی به نگارش درآورده‌اند.

در کنار حسین یاری و مهران غفوریان به‌عنوان دو بازیگر محوری، بازیگران دیگری چون یکتا ناصر، بهناز جعفری،‌ سیروس همتی و ایمان صفا هم در این مجموعه نقش‌آفرینی می‌کنند. حسین یاری حضوری به‌کل متفاوت از نقش‌های سال‌های اخیر خود را در این سریال ایفا کرده و می‌تواند سکوی پرتاب مجددی برای محبوبیت مضاعف او در میان سریال‌بازها باشد.

مهران غفوریان هم بعد از کاهش وزن شدید و تغییر ظاهر، برای نخستین‌بار به‌عنوان نقش اصلی یکی کمدی مقابل دوربین ظاهر شده تا با شمایلی متفاوت مخاطب را بخنداند. در میان نقش‌های فرعی هم منتظر چند غافلگیری باشید.

اما حضور جمشید هاشم‌پور می‌تواند یکی از سورپرایزهای این سریال کمدی برای فیلم‌بازها باشد. بازیگر محبوب و ستاره چند دهه سینمای ایران که اتفاقا الگوی کاراکتر اصلی سریال نیسان آبی یعنی جمشید با بازی متفاوت حسین یاری هم هست.

علیرضا خمسه، سحر قریشی، گیتی قاسمی، ایمان صفا، بهشاد شریفیان، سیروس همتی، غلامرضا نیکخواه، حسام نواب صفوی، یوسف صیادی، آرش ظلی‌پور، صفر کشکولی، علی مهربان، نیکی میربها، سانای امیرآبادی، آرین محمودی، سبحان هادی، طاها عبداللهی، رزا بیات و بهزاد رحیم خانی، رضا بنفشه خواه از دیگر بازیگران این سریال طنز هستند.

سریال نیسان آبی

منبع

بیوگرافی بازیگران سریال نیسان آبی
www.shomanews.com

دکمه بازگشت به بالا