نرم افزار

دانلود نرم افزار TechSmith Capture v2.0.3.550 تصویربرداری از صفحه و آپلود آن

دانلود نرم افزار TechSmith Capture v2.0.3.550 تصویربرداری از صفحه و آپلود آن

دانلود نرم افزار TechSmith Capture عکسبرداری و فیلمبرداری از صفحه نمایش و به اشتراک‌گذاری سریع و آسان آن در حسابهای Screencast یا Knowmia

دانلود نرم افزار TechSmith Capture v2.0.3.550 تصویربرداری از صفحه و آپلود آن

TechSmith Capture نرم افزاری ساده و رایگان از کمپانی TechSmith برای عکسبرداری و فیلمبرداری از صفحه نمایش و به اشتراک‌گذاری خودکار، سریع و آسان آن در حسابهای Screencast یا TechSmith Knowmia است. این نرم افزار که در ابتدا با نام Jing عرضه می‌شد، روشی ساده برای تصویربرداری از صفحه نمایش و به اشتراک‌گذاری سریع آن در اختیار شما قرار می دهد. با این حال این برنامه در عین سادگی می‌تواند چه برای کاربران خانگی و چه برای استفاده در موارد کاری مناسب باشد.

نرم افزار Jing برنامه‌ای مشابه TechSmith Capture بود که به دلیل توقف توسعه Flash Player، امکانات مرتبط با فایلهای SWF آن حذف شد. در واقع نرم افزار Jing از خروجی‌های فلش پشتیبانی می‌کرد، اما این قابلیت در نرم افزار TechSmith Capture حذف شده است. به همین دلیل تصمیم گرفته شده تا نام آن نیز تغییر کند.

بسیاری از کاربران در سایتها و انجمن‌های مختلف اقدام به طرح مشکلات خود می‌کنند. در اکثر موارد افراد پاسخگو از کاربر می‌خواهند تصویر خطای مربوطه را ارسال کند. این در حالی است که ممکن است چنین امکانی در سایت یا انجمن مربوطه وجود نداشته باشد. در این صورت کاربر پس از گرفتن عکس یا فیلم از صفحه دسکتاپ، باید آن را در یکی از فضاهای اشتراک فایل آپلود کند.

نرم افزار TechSmith Capture این کار را برای شما به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌دهد. به این ترتیب و پس از گرفتن عکس با یک کلیک می‌توانید فایل مربوطه را بر روی فضای ذخیره‌سازی TechSmith آپلود و لینک مستقیم آن را دریافت کنید.

اگر از آن دسته کاربرانی هستید که اقدام به ساخت محتوای آموزشی می‌کنید و یا هر از گاهی نیاز به تصویربرداری از صفحه نمایش دارید، بدون شک با محصولات شرکت TechSmith یعنی Camtasia و Snagit آشنایی دارید. نرم افزار TechSmith Capture ابزار دیگری از کمپانی TechSmith است که امکان فیلمبرداری و عکسبرداری از صفحه نمایش را به ساده‌ترین شکل ممکن و بدون نیاز به درگیری با ابزارها و امکانات اضافی به شما می‌دهد. از همه مهم‌تر این نرم افزار کاملا رایگان و بدون محدودیت است. البته برای استفاده از آن باید آنلاین باشید که این خود یک نقطه ضعف نسبتا بزرگ است.

پس از گرفتن عکس توسط نرم افزار TechSmith Capture پنجره‌ای برای ویرایش تصاویر توسط ابزارهای ساده و منعطف نظیر حاشیه‌نویسی، هایلایتر و علامت‌گذاری عکس باز می‌شود که می‌توانید در صورت تمایل تغییراتی روی آن بدهید و آن را ذخیره یا مستقیما در فضای به اشتراک‌گذاری برنامه آپلود کنید.

متاسفانه امکان ویرایش ویدیوها پس از ضبط توسط ابزارهای جانبی وجود ندارد. در واقع اگر نیاز به ویرایش ویدیوهای ضبط شده دارید، بهتر است از نرم افزار TechSmith Camtasia استفاده کنید. از آن بدتر امکان ذخیره فیلم گرفته شده به صورت محلی وجود ندارد و باید مستقیما آن را آپلود کنید!این ضعف بسیار ناخوشایند است. با این حال پس از آپلود ویدیو، این امکان را دارید تا توسط ابزارهای دانلود ویدیوهای آنلاین اقدام به دانلود ویدیو ضبط شده بر روی سیستم خود کنید. برای اطلاعات بیشتر مقاله آموزش دانلود ویدیوهای آنلاین را مشاهده کنید.

همان طور که ذکر شد، برای استفاده از نرم افزار TechSmith Capture باید به اینترنت متصل باشید. در واقع به محض اجرای برنامه از شما خواسته می‌شود که به حساب کاربری خود وارد شوید. اگر حساب کاربری در سایت techsmith.com ندارید، می‌توانید به سرعت و با ورود به این آدرس اقدام به ساخت یک حساب کاربری رایگان کنید.

همچنین از طریق پنجره خود برنامه نیز می‌توانید اقدام به ورود به صفحه ساخت حساب کاربری نمایید. برای ساخت حساب کاربری می‌توانید از ایمیل نامعتبر نیز استفاده کنید. زیرا برنامه نیاز به تایید ایمیل ندارد. با این حال اگر می‌خواهید در استفاده از برنامه مشکلی نداشته باشید، بهتر است از ایمیل معتبر استفاده و حساب خود را وریفای کنید.

منبع

دانلود نرم افزار TechSmith Capture v2.0.3.550 تصویربرداری از صفحه و آپلود آن
softsara.ir

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا