نرم افزار

دانلود Isotropix Clarisse iFX 5.0 SP1 x64

دانلود Isotropix Clarisse iFX 5.0 SP1 x64

دانلود Isotropix Clarisse iFX 5.0 SP1 x64 – نرم افزار قدرتمند انیمیشن سازی دانلود Isotropix Clarisse iFX نرم افزار قدرتمند انیمیشن سازی

دانلود Isotropix Clarisse iFX 5.0 SP1 x64

دانلود Isotropix Clarisse iFX 5.0 SP1 x64 - نرم افزار قدرتمند انیمیشن سازی

| نرم افزار قدرتمند انیمیشن سازی |

Isotropix Clarisse iFX 5.0 SP1 x64 نام یک نرم افزار انیمیشن‌سازی قدرتمند و شناخته شده با قابلیت‌هایی بسیار گسترده جهت ساخت انیمیشن‌های 2 بعدی و 3 بعدی است. نرم افزار مذکور، با تلفیقی کامل و جامع، تمامی نیازهای شما در طراحی و تولید انیمیشن‌های 2D/3D را پوشش داده و شما را از سایر نرم‌افزارها بی‌نیاز می‌سازد. یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های Isotropix Clarisse iFX، دسترسی مستقیم و دائم به پروژه نهایی است. در واقع تصویر در حال کار، همان نتیجه کارهای شماست و هیچ نیازی به تهیه خروجی برای پیش‌نمایش روند کارها نیست.

به کمک این نرم افزار، شما به مجموعه‌ای از امکانات مورد نیاز خود برای ساخت انیمیشن‌های مدرن و یا جلوه‌های ویژه دسترسی کامل دارید. این نرم افزار از اکثر فرمت‌های استاندارد و رایج در زمینه انیمیشن‌سازی پشتیبانی کامل داشته و کامل‌ترین ابزارهای مورد نیاز برای این موضوع را در اختیار طراحان قرار می‌دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Isotropix Clarisse iFX را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Isotropix Clarisse iFX :

– دارا بودن رندرینگ مبتنی بر فیزیک

– امکان طراحی انیمیشن‌هایی مدرن و مبتنی بر واقعیت

– دارا بودن سرعت بسیار بالای موتور رندرینگ

– دارا بودن رابط کاربری زیبا

– دارا بودن ابزارهای نورپردازی حرفه‌ای

– پشتیبانی از اسکریپت‌های پایتون

– سازگاری با فرمت‌های 3 بعدی متنوع

منبع

دانلود Isotropix Clarisse iFX 5.0 SP1 x64
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا