نرم افزار

دانلود Western Digital WD SSD Dashboard

دانلود Western Digital WD SSD Dashboard

دانلود Western Digital WD SSD Dashboard 1.4.4.5 – مدیریت SSD های وسترن دیجیتال دانلود Western Digital WD SSD Dashboard نرم افزار مدیریت حافظه های SSD

دانلود Western Digital WD SSD Dashboard

دانلود Western Digital WD SSD Dashboard 1.4.4.5 - مدیریت SSD های وسترن دیجیتال

| نرم افزار مدیریت SSD های وسترن دیجیتال |

Western Digital WD SSD Dashboard 1.4.4.5 نام نرم افزاری جدید و حرفه ای، به منظور مدیریت و مانیتورینگ حافظه های SSD شما با برند وسترن دیجیتال است. اگر شما نیز از کاربران دیسک های SSD شرکت وسترن دیجیتال هستید، بهتر است از نرم افزار مخصوصی که به تازگی Western Digital برایتان منتشر کرده استفاده کنید. دیسک های SSD بر خلاف هارد دیسک های HDD، دارای معیارها و مراقبت های ویژه ای هستند که لازم است برای افزایش دادن طول عمر آنان، حتما نرم افزار مخصوص به دیسک خود را بر روی آن نصب کرده باشید. حافظه های SSD با وجود اینکه سرعت بسیار بسیار بالایی را در مقایسه با HDD ها دارند، تعدادی نکات منفی نیز دارند که باید به آنان توجه ویژه ای داشته باشید.

این نرم افزار با دارا بودن یک رابط کاربری بسیار زیبا، محیط کاری مفیدی را در محیط سیستم عامل ویندوز برای شما به نمایش می گذارد. به کمک این برنامه شما کاربران حافظه های SSD شرکت وسترن دیجیتال، می توانید حافظه خود را همواره در بهترین حالت عملکرد در مایکروسافت ویندوز تنظیم کنید. این نرم افزار همچنین دارای ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل، نمایش اطلاعات، دما، مقادیر SMART و … است که می توانید به کمک آن اطلاعات مفیدی را از SSD خود کسب کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Western Digital WD SSD Dashboard را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار Western Digital WD SSD Dashboard :

– افزایش طول عمر حافظه های SSD شرکت وسترن دیجیتال

– نمایش اطلاعاتی مفید از مدل حافظه، طول عمر، دما و …

– سازگاری با نمایش مقادیر SMART

– سازگاری با ویندوز 10/8.1/8/7

منبع

دانلود Western Digital WD SSD Dashboard
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا