Tamasha

پیام قدردانی آذری جهرمی از سورنا ستاری

.

جهرمی: امروز نظام به حمایت مردم نیاز دارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هر مسؤولی وظیفه دارد که پاسخگوی مردم باشد تا اینکه ضعف ما موجب ناامیدی مردم نسبت به نظام نشود زیرا عملکرد ضعیف مدیران موجب تشدید این شرایط و هجمه علیه دولت می‌شود.

جهرمی: امروز نظام به حمایت مردم نیاز دارد

به گزارش مشرق، محمدجواد آذری‌جهرمی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: امروز اگر استقلالی در منطقه و حرفی برای گفتن داریم با اراده امام راحل و رهبری ایشان است که مسیر را برای ما ترسیم کرد و شهدایی که با جانفشانی میراثی گرانبها بر جای گذاشتند.

وی بیان داشت: هر حکومتی نقاط ضعف و قوتی دارد و مزیت جمهوری اسلامی حمایت و پشتیبانی مردم از ولایت و رهبری است، زیرا این مردم کسانی بودند که در برهه‌های مختلف با تقدیم خون خود از ذره ذره خاک وطن و ناموس خویش دفاع کردند.

آذری‌جهرمی تصریح کرد: در برهه‌ای که تهاجم‌های فرهنگی امکان آشوب در کشور را فراهم می‌کرد، مردم به میدان آمدند و این فتنه را خنثی کردند، امروز نظام به حمایت مردم نیاز دارد، البته دولت نیز وظایفی در قبال معیشت مردم بر عهده دارد که باید آن‌ها را رفع کند.

وی با اشاره به صادرات غیر نفتی کشور افزود: با تلاش‌های صورت‌گرفته، صادرات غیر نفتی ما از صادرات نفتی پیشی گرفته و به شدت محسوس است، طبق فرمایش رهبری در مسیر رسیدن به قله سختی‌هایی وجود دارد که مهم‌ترین نکته در این مسیر بهبود شرایط و بذر امید است تا برای رسیدن به هدف ما را یاری دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه فتنه‌های دشمنان و ناامید کردن مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی ادامه داد: با ابراز تأسف امروز شاهد آن هستیم که در کشور تهاجم‌هایی نسبت به ناامید کردن مردم به نظام جمهوری رخ می‌دهد.

آذری‌جهرمی عنوان کرد: کسانی هستند که با تزریق یأس در کشور قصد دارند امید مردم را از بین ببرند که ما باید در زمینه رفع این مشکلات تلاش مضاعف کنیم، وظیفه هر مسؤولی است که پاسخگوی مردم باشد تا اینکه ضعف ما موجب ناامیدی مردم نسبت به نظام نشود.

وی با اشاره به اینکه عملکرد ضعیف مدیران موجب تشدید این شرایط و هجمه علیه دولت در کشور می‌شود، ابراز داشت: در حوزه سرمایه‌گذاری و اشتغال جوانان برنامه‌های خوبی برای سال آتی پیش رو داریم که جزئیات آن اعلام می‌شود و با همکاری دولت و بانک‌ها نخستین بخش پرداخت وام‌ها در حوزه اشتغال آغاز شده است.

آذری‌جهرمی با اشاره به مشکلات بیان شده در ابتدای جلسه توسط نماینده پنج شهرستان جنوبی و فرماندار منوجان، یادآور شد: از جمله مباحث مربوط به منطقه منوجان برق است که با وزارت نیرو مذاکراتی صورت گرفته است که امیدواریم، بتوانیم، تعرفه برق آبان‌ ماه را که زمستانی محاسبه می‌شود به تعرفه تابستانی اضافه کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه مشکلات اراضی کشاورزی و مسکونی شهرستان منوجان که فاقد اسناد است، پیگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: چاه‌های آب معضلی سراسری است، زیرا کشور در بحران کم‌آبی قرار دارد.

وی با اشاره به مشکلات مطرح‌شده در زمینه سهمیه کنکور دانش‌آموزان منوجان که با شهرستان جیرفت تطبیق داده شده است، اذعان داشت: تطبیق سهمیه‌ها در کنکور با شهرستان جیرفت در واقع توانمندسازی دانش‌آموزان است، زیرا این امر موجب ایجاد رقابت در میان آن‌ها می‌شود.

آذری‌جهرمی اضافه کرد: قطعاً دانش‌آموزان بیشتر تلاش می‌کنند که رتبه بالاتری در این زمینه کسب کنند، اما پیگیری‌های لازم برای ضایع نشدن حق دانش‌آموزان هر شهرستان انجام می‌شود و از آنجا که منوجان شهرستانی ورزشی اما فاقد امکانات ورزشی است، قول مساعد برای ایجاد فضای ورزشی می‌دهیم.

وی با اشاره به حوزه ارتباطات این منطقه اظهار داشت: ۹۰ میلیارد تومان به حوزه ارتباطات استان کرمان تخصیص داده شده و در حال هزینه است و تاکنون یک‌هزار و ۴۰۰ روستای آن که بیش از ۷ هزار نفر جمعیت دارد، زیر پوشش خدمات ایرانسل و همراه اول قرار گرفته است و وضعیت ارتباطات مابقی روستاهای استان و روستاهای شهرستان منوجان تا پایان خرداد ماه انجام می‌شود.

کلمات کلیدی

اخبار مهم , فناوری , اشتغال , جوانان , صادرات غیرنفتی , وزیر ارتباطات

پیام قدردانی آذری جهرمی از سورنا ستاری

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا